Nasza firma, od wielu lat związana z różnego rodzaju dziedzinami skanowania laserowego, ma także w ofercie pozyskiwanie i przetwarzanie danych TLS (Terrastial Laser Scanning – Naziemne Skanowanie Laserowe). Jako posiadacze skanera FARO Focus 3D X130 jesteśmy w stanie świadczyć kompleksowe usługi w zakresie naziemnego skanowania laserowego.

Prawie milion punktów na sekundę, błąd pomiaru odległości ±2 mm, wbudowany aparat fotograficzny oraz GPS to parametry będące gwarantem najwyższej jakości dostarczonych produktów. Specyfikacja skanera

Same parametry sprzętu to jednak nie wszystko. Siłą naszej firmy są kompetentni pracownicy – zatrudniamy ludzi z wieloletnim doświadczeniem przy pozyskiwaniu danych TLS, zdobytym zarówno w kraju jak i za granicą. Gruntowne wykształcenie geodezyjne, a także szeroka wiedza fotogrametryczna pozwalają na bezproblemowe przetwarzanie danych i generowanie wszelkiego rodzaju produktów pochodnych. Wsparcie ze strony pozostałych pracowników – specjalistów z leśnictwa, ochrony środowiska, biologii czy geografii pozwala na przygotowanie produktów dopasowanych do oczekiwań najbardziej wymagających Klientów.

Efektem skanowania laserowego jest tzw. „chmura punktów”. Dzięki doświadczeniu oraz umiejętności łączenia danych z wielu systemów pomiarowych jesteśmy w stanie na jej podstawie wykonywać dla Państwa prace takie jak:

  • dostarczenie precyzyjnej, kolorowej, wyrównanej chmury punktów,
  • inwentaryzacje obiektów budowlanych / obiektów inżynieryjnych / zabytków / obszarów leśnych,
  • modele 3D,
  • ortofotoplany,
  • rysunki 2D – rzuty, przekroje,
  • wykrywanie kolizji projektowanych obiektów z istniejącym otoczeniem,
  • precyzyjne obliczanie objętości mas ziemnych.

Te i inne wymienione produkty posłużą Państwu do działań związanych z projektowaniem, inwentaryzacją, dokumentacją obiektów przemysłowych, zabytków czy środowiska naturalnego, a także ich późniejszym zarządzaniem i monitoringiem.

Wszelkie produkty końcowe dostarczamy Państwu w formatach, które pozwolą na dalszą pracę w wykorzystywanym przez Państwa oprogramowaniu.