Pobieraj i przetwarzaj dane LiDAR na portalu LiDAR miasta Wrocławia

LiS_distribution

Nasza firma przy współpracy z firmą LASERDATA GmbH udostępniła dane LiDAR dla miasta Wrocławia na portalu opartym o oprogramowanie LiS Distribution. Aplikacja dostępna jest z poziomu przeglądarki internetowej pod adresem www.lis-lidar.pl. Użytkownik może zalogować się do portalu korzystając z nazwy użytkownika: lis-lidar.pl oraz hasła: demo. Zachęcamy również do korzystania z  10 innych loginów i haseł:

user01 – pass01
user02 – pass02
(…)
user10 – pass10

LiS Distribution jest aplikacją wykorzystującą narzędzia dostępne w oprogramowaniu LIS. Oprogramowanie składa się z 3 modułów pozwalających na: wizualizacje (LiS WEB), przechowywanie (LiS SERVER) oraz przetwarzanie (LiS MOD) danych pochodzących ze skanowania laserowego. Aplikacja w wersji demonstracyjnej pozwala m.in na eksport danych LiDAR do pliku LAS, a także pliku ASCII. Dodatkowo oprogramowanie pozwala na generowanie warstwic i modeli rastrowych. Informacja o narzędziach możliwych do zaimplementowania dostępna jest tutaj.

Dodatkowo zapraszamy na webinarium z GeoTrenerem poświęcone oprogramowaniu LiS Distribution w którym zostaną poruszone zagadnienia dotyczące wykorzystania aplikacji do zarządzania, wizualizacji i przetwarzania danych LiDAR w Internecie. Serdecznie zapraszam na godzinne webinarium które odbędzie się już 23 sierpnia o godzinie 12.

Rejestracja na webinarium tutaj.