Asystent w Dziale Szkoleń i Marketingu w zakresie rozwiązań GIS

nr oferty: DSiM/2016/01

stanowisko: Asystent w Dziale Szkoleń i Marketingu w zakresie rozwiązań GIS
miejsce pracy: Kraków
umowa: umowa na okres próbny 3 m-c z możliwością przedłużenia na czas nieokreślony

Opis firmy:

Jesteśmy firmą realizującą projekty z zakresu geoinformatyki od 1991 roku. Obszary naszego szczególnego zainteresowania to: GIS, WebGIS, LiDAR (ALS, TLS, MLS), kartografia cyfrowa, teledetekcja lotnicza i satelitarna, fotogrametria cyfrowa oraz ochrona przyrody. Firmę tworzy stosunkowo młody ale  doświadczony już zespół ekspertów. W związku z dynamicznym rozwojem rynku usług w Polsce i w Europie z zakresu szkoleń w obszarze aplikacji LiDAR poszukujemy pracownika na stanowisko asystenta w Dziale Szkoleń i Marketingu w zakresie rozwiązań GIS w aspekcie aplikacji LiDAR.

Zakres obowiązków:

  • Aktywne pozyskiwanie nowych klientów,
  • Prowadzenie webinariów oraz prezentacji promujących oferowane oprogramowanie,
  • Ofertowanie oraz  prowadzenie negocjacji handlowych,
  • Sprzedaż oprogramowania będącego w ofercie firmy,
  • Opracowywanie i prowadzenie szkoleń z zakresu aplikacji CAD/LiDAR,
  • Zarządzanie stroną internetową Firmy poprzez CMS,
  • Opracowywanie materiałów promocyjnych
  • Opieka nad klientami GIS/LiDAR.

Wymagania stawiane przed kandydatem:

  • wykształcenie wyższe pełne w dziedzinach geografia, geoinformatyka lub pokrewnych,
  • pomysłowość i samodzielność w działaniu,
  • wysoka elastyczność i otwartość w zakresie powierzanych zadań,
  • gotowość na podróże krajowe i zagraniczne,
  • dobra znajomość programu ArcGIS oraz QGIS,
  • znajomość oprogramowania SAGA,
  • mile widziana znajomość zagadnień związanych z technologią skanowania laserowego (LiDAR) oraz umiejętność przetwarzania danych w oprogramowaniu LP360 lub LiS,
  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office,
  • praktyczna znajomość programów graficznych (np. CorelDraw),
  • znajomość języka angielskiego umożliwiająca poznawanie dokumentacji technicznej  oraz prowadzenie korespondencji z klientami,
  • umiejętność pracy pod presją czasu,
  • gotowość na zdobywanie wiedzy z zakresu marketingu,
  • doświadczenie zawodowe (referencje) mile widziane,
  • prawo jazdy kategorii B.

Oferujemy Ci:

  • zdobywanie wiedzy i doświadczenia zawodowego z zakresu skanowania laserowego (LiDAR) oraz CAD w kreatywnym zespole,
  • możliwość awansów w zależności od wyników pracy,
  • pakiet szkoleń z zakresu oprogramowania skanowania laserowego oraz GIS w kraju lub za granicą.

Prosimy o umieszczenie zapisu: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz.U.z 2014r., poz.1182 ze zm.).”.

Gotową aplikację w postaci CV i listu motywacyjnego prosimy przesłać na adres mailowy szkolenia@progea.pl wpisując w temacie nr oferty oraz nazwisko np. DSiM/2016/01 – Jan Kowalski