Terrasolid European Users’ Event 2016

Już niebawem, w dniach 03 do 10 lutego 2016, odbędzie się spotkanie europejskich użytkowników oprogramowania firmy Terrasolid. Wydarzenia z tej serii odbywają się cyklicznie na wielu kontynentach, a w tym roku miejscem dla europejskich użytkowników będzie Finlandia, a dokładnie Luosto w Laponii za kołem podbiegunowym (około 110 km na północ od Rovaniemi).

Lapland Hotel Luostotunturi będzie miejscem spotkania przedstawicieli firm i instytucji z całej Europy, które w codziennej pracy stosują rozwiązania firmy Terrasolid. Firma ProGea Consulting, jako partner i polski dystrybutor produktów Terrasolid, również będzie obecna na szkoleniach i demonstracjach nowości.

Podczas Terrasolid European Users’ Event, poza oferowanymi warsztatami z wykorzystania oprogramowania Terrasolid (na poziomach: begginer, medium i advanced), podczas których, jak zawsze, zaprezentowane zostaną także nowe funkcje wybranych aplikacji, nie zabraknie również miejsca na wspólną dyskusję i prezentację narzędzi służących do pozyskiwania danych LiDAR wraz z omówieniem zastosowań.

Firmami prezentującymi swoje rozwiązania poza Terrasolid, będą m.in.: Teledyne Optech, Roadscanners, Destia FinnMap – Infra, oraz VisionMap.

Tematami omawianymi podczas Terrasolid European Users’ Event 2016

będą m.in.:

  • Programowanie w TerraScan (tworzenie własnych narzędzi przy użyciu języka C),
  • Pozyskanie i post-processing danych ULS (eng. Unmaned Laser Scanning), czyli danych LiDAR pozyskanych przy pomocy technologii UAV (bezzałogowce),
  • Wprowadzenie do pracy z 64 bitową wersją oprogramowania Terrasolid w środowisku Microstation CONNECT,
  • Funkcjonalność i przekrojowe zastosowanie wszystkich modułów Terrasolid w przetwarzaniu danych LiDAR (MLS, ALS, TLS oraz ULS), opracowaniach fotogrametrycznych, danych geodezyjnych oraz innych rodzajów danych przestrzennych.

Ulotka Terrasolid European Users’ Event 2016

Formularz zgłoszeniowy

Agenda

 

Zapraszamy na trening w Laponii!

 

hotel_luostotunturi