Rozpocznij rok akademicki wraz z programem GeoSTART

logo_geostartW związku z rozpoczęciem nowego roku akademickiego firma ProGea Consulting uruchomiła program współpracy z uczelniami wyższymi o nazwie GeoSTART.

GeoSTART to szansa dla Studentów oraz Uczelni na darmowy dostęp do komercyjnego oprogramowania służącego do przetwarzania danych LiDAR na potrzeby pisania pracy, a tym samym na zdobycie wiedzy i doświadczenia w zakresie użytkowania profesjonalnych narzędzi służących do przetwarzania danych pochodzących z lotniczego skanowania laserowego, do których to narzędzi dostęp jest bardzo ograniczony. Poza samą licencją studentowi przysługuje także wsparcie merytoryczne ze strony pracowników firmy ProGea Consulting, którzy będąc zaznajomieni z oprogramowaniem udzielą w razie potrzeby porad dotyczących jego użytkowania. Jest to okazja na stanie się specjalistą w dziedzinie LiDAR i podniesienie swoich szans na rynku pracy. Zachęcamy do tego Studentów kierunków takich jak Gospodarka Przestrzenna, Ochrona Środowiska, Planowanie Przestrzenne, Geodezja i Kartografia, Geografia, Architektura a także wszystkich innych kierunków, których nieodłącznym elementem są analizy przestrzenne.

Oprogramowanie udostępniane w ramach programu to:

  • LP360 Advanced formy QCoherent (więcej o aplikacji tutaj)
  • LiS Desktop firmy LASERDATA (więcej o aplikacji tutaj)

Z programu GeoSTART korzystają już Uniwersytet Jagielloński oraz UMCS. Wszystkich zainteresowanych wzięciem udziału w programie GeoSTART zachęcamy do kontaktu mailowego pod adresem Mateusz.Maslanka@progea.pl.