QCoherent organizuje nieodpłatne warsztaty on-line z oprogramowania LP360.

Serdecznie zapraszamy do uczestnictwa w nieodpłatnych warsztatach internetowych, których tematyka obejmie zagadnienia związane z przetwarzaniem danych pochodzących z lotniczego skanowania laserowego (ang. ALS – Airborne Laser Scanning) w oprogramowaniu LP360 i jego dodatkowych modułach.

Warsztaty będą trwać około godziny, odbędą się w czwartek tj. 11 sierpnia 2011 o godzinie 14. Językiem wykładowym jest język angielski. Jeżeli jesteście Państwo zainteresowani zachęcamy do rejestracji za pomocą poniższego linku:

https://www2.gotomeeting.com/register/118234434

Szkolenie organizowane jest przez firmę QCoherent, która jest producentem oprogramowania służącego do wizualizacji i przetwarzania danych pochodzących z lotniczego skanowania laserowego (LP360, Classify, Extractor). Oprogramowanie to, dedykowanego jest dla użytkowników GIS pracujących w środowisku oprogramowania firmy Esri. Ponadto firma w swojej ofercie posiada aplikację LiDAR Server, która udostępnia chmury punktów pochodzące z różnych technologii LiDAR (ALS, TLS, MMS i in.) szerokiej rzeszy użytkownikom sieci Internet. Nasza firma od 2011 roku jest wyłącznym dystrybutorem tego oprogramowania w Polsce i w Krajach Nadbałtyckich.

GALERIA