Warsztaty z GEOtrenerem o przetwarzaniu danych LiDAR

geotrener

Zapraszamy na cykl szkoleń internetowych z GEOtrenerem dotyczących przetwarzania danych pochodzących z lotniczego skanowania laserowego, zarządzania dokumentacją fotograficzną oraz kartograficzną prezentacja danych przestrzennych.

Pierwszy z warsztatów będzie dotyczył podstaw przetwarzania danych pochodzących z lotniczego skanowania laserowego w oprogramowaniu LP360. W warsztatach zostaną poruszone zagadnienia obejmujące dostęp do danych pochodzących z gromadzonych w PZGiK (pochodzących z projektu ISOK) oraz możliwości ich wykorzystania w branżowych aplikacjach czy badaniach naukowych. Ponadto podczas szkolenia zostaną przedstawione podstawowe możliwości oprogramowania LP360 (QCoherent) dotyczące wizualizacji i edycji chmury punktów LiDAR, narzędzia do generowania produktów pochodnych, interaktywne i automatyczne narzędzia służących między innymi do klasyfikacji chmury punktów, rysowania linii nieciągłości oraz wykonywania obrysów chmury punktów.

Serdecznie zachęcamy do wzięcia udziału w pierwszym szkoleniu z GEOtrenerem które odbędzie się w czwartek 14 lutego o godzinie 12 i będzie trwało jedną godzinę. Z poniższego linku można się rejestrować na pierwsze polskie webinarium dotyczące przetwarzania danych pochodzący ze skanowania laserowego:

https://attendee.gotowebinar.com/register/2382538691628273408

GEOtrener już czeka na was :)