Warsztaty z GEOtrenerem o przestrzennym zarządzaniu dokumentacją fot.

Firma ProGea Consulting zaprasza na drugi warsztat z cyklu szkoleń internetowych z GEOtrenerem, dotyczących zarządzania dokumentacją fotograficzną, przetwarzania danych pochodzących z lotniczego skanowania laserowego oraz kartograficznej prezentacji informacji przestrzennej.

Najbliższy warsztat będzie dotyczył zarządzania i geolokalizacji dokumentacji fotograficznej przy wykorzystaniu rozwiązań firmy alta4. W warsztatach zostaną poruszone zagadnienia obejmujące lokalizowanie fotografii, wykorzystania informacji atrybutowej zawartej w pliku obrazu, integrację danych fotograficznych z laserowymi pomiarami odległości, rozwiązania serwerowe, zarządzanie i wyszukiwanie informacji na zbiorach liczących tysiące fotografii. Warsztaty zostaną oparte o rozwiązania firmy alta4.
Zachęcamy do wzięcia udziału w szkoleniu z GEOtrenerem które odbędzie się w czwartek 7 marca o godzinie 12 i będzie trwało 30 minut. Rejestracji można dokonać za pomocą następującego linku:
https://attendee.gotowebinar.com/register/6426700788727155456
Rozwiązania alta4 obejmują: aparat fotograficzny z odbiornikiem GPS wraz z oprogramowaniem (zarówno autonomicznym jak i w postaci wtyczki do programu Esri ArcGIS). Rozwiązania pod nazwą Photo-Asset Management z powodzeniem są stosowane w Polsce m. in. przez przedstawicieli Parków Narodowych, Dyrekcji Ochrony Środowiska, zarządców infrastruktury, czy uczelnie wyższe. Ponadto firma w swojej ofercie posiada m.in. aplikacje do publikacji w sieci danych przestrzennych (HTML ImageMapper, atlasFX, Voyager). Szczegóły na stronie http://www.alta4.com.
ProGea Consulting jest wyłącznym dystrybutorem rozwiązań alta4 w Polsce.