Jak korzystać z chmury punktów z użyciem oprogramowania LP360

 

805_2012-03-12 12-57-22

Serdecznie zaparaszamy do uczestnictwa w nieodpłatnych warsztatach, których tematyka będzie obejmowała zagadnienia związane z przetwarzaniem danych pochodzących z lotniczego skanowania laserowego (ang. ALS; Airborne Laser Scanning) w oprogramowaniu LP360 i jego dodatkowych modułach.
Pierwsza edycja tego typu warsztatów odbyła się w dniu 11 sierpnia. Warsztaty będą trwać około jednej godziny i odbędą się we czwartek tj. 15 marca 2012 o godzinie 13:00. Językiem wykładowym jest język angielski.

Ponadto firma Qcoherent wychodząc naprzeciw osobą które nie mogą uczestniczyć w warsztatach popołudniowych organizuje wieczorne warsztaty o tej samej tematyce 14 marca o godzinie 20:00.

Szkolenie organizowane jest przez firmę QCoherent, która jest producentem oprogramowania służącego do wizualizacji i przetwarzania danych pochodzących z lotniczego skanowania laserowego (LP360). Oprogramowanie to, dedykowanego jest dla użytkowników GIS pracujących w środowisku oprogramowania firmy Esri.

Ponadto firma w swojej ofercie posiada aplikację LiDAR Server (www.lidarserver.com), która udostępnia chmury punktów pochodzące z różnych technologii LiDAR (ALS, TLS, MMS i in.) szerokiej rzeszy użytkownikom sieci Internet. Od grudnia na tym geoportalu dostępna jest chmura punktów LiDAR z Zakopanego – o tym jak korzystać z tego produktu możesz dowiedzieć się z tego linku.

Rejestracja na warsztaty w dniu
14 marca o godzinie 20:00.
15 marca o godzinie 13:00.

Nasza firma od 2011 roku jest wyłącznym dystrybutorem tego oprogramowania w Polsce i w Krajach Nadbałtyckich.