Kwiecień 2013

logo_geotrener_newsletter

Wesołych Świąt!

W imieniu całej firmy ProGea Consulting składam Państwu życzenia zdrowych, ciepłych i spokojnych Świąt Wielkiej Nocy. Niech te dni pozwolą nam wszystkim na odpoczynek od codziennych obowiązków i na kontakt z najbliższymi i przyjaciółmi.
Mateusz Maślanka, Specjalista ds. oprogramowania LiDAR

bazie

Zapraszamy do Newslettera PGC

Z radością przedstawiam dziś Państwu nasz nowy Newsletter, który chcielibyśmy cyklicznie wydawać przy współpracy także z Państwem. Poruszane w nim zagadnienia dotyczyć będą nowości z zakresu szeroko rozumianej Geomatyki, a także istotnych zmian pojawiających się w oferowanych przez nas produktach czy usługach.
Dodatkowo w każdym numerze newslettera znajdziecie Państwo informacje na temat rozpoczętego przez naszą firmę cyklu webinariów (interaktywnych seminariów internetowych) wraz z linkiem w postaci praktycznego filmu szkoleniowego.
Chciałbym serdecznie zachęcić do uczestnictwa w webinariach zaplanowanych na kolejne miesiące. Więcej szczegółów na ten temat znajduje się w panelu bocznym z prawej strony newslettera.
Dziś chcielibyśmy zainteresowane osoby poinformować, iż kilka dni temu miała miejsce premiera nowej wersji oprogramowania MAPublisher 9.2 (Avenza).
Ponadto w imieniu organizatorów pragniemy zaprosić na konferencję GTP w Warszawie (23-25.05.2013) na której będziemy wystawcami i prowadzić będziemy warsztaty LiDAR.
Zachęcamy również do obejrzenia filmu szkoleniowego na temat pobierania chmury punktów LiDAR (aplikacja LiDARServer – QCohrent).
Mateusz Maślanka, Specjalista ds. oprogramowania LiDAR

Nowa wersja MAPublisher już dostępna

Firma Avenza Systems Inc. opublikowała wczoraj nową wersję programu MAPublisher 9.2. Nowe funkcje jakie pojawiły się w wersji 9.2 to m.in.:
> usprawniony mechanizm eksportu do geoprzestrzennych plików PDF z możliwością kontroli wyświetlania warstw i atrybutów w programie Adobe Acrobat; możliwość eksportu wielu warstw jednocześnie;

> nowe narzędzie Automation do konfigurowania ustawień i automatyzacji pracy oraz narzędzie Path do optymalizacji pracy na wasrwtach liniowych i powierzchniowych.

W celu skorzystania z bezpłatnej 15 dniowej wersji testowej oprogramowania MAPublisher 9.2 należy zarejestrować się na stronie internetowej firmy Avenza Systems Inc..ProGea Consulting jest wyłącznym dystrybutorem oprogramowania Avenza Systems Inc. w Polsce.

Anna Wójtowicz-Nowakowska, Avenza Product Manager

Przyjedź na konferencję GTP

W imieniu organizatorów serdecznie zapraszamy na stoisko ProGea Consulting oraz nasze warsztaty na konferencji GTP organizowanej przez Wydział Geodezji i Kartografii Politechniki Warszawskiej. Celem konferencji jest prezentacja najnowszych techniki geoinformacyjnych oraz oprogramowania. Konferencja odbędzie się w dniach 23-25 maja 2013 roku w Gmachu Głównym Politechniki Warszawskiej. Na stoisku przedstawimy swoją aktualną ofertę i zaprezentujemy doświadczenia z realizowanych w kraju i za granicą projektów LiDAR/GIS/RS.

Uczestnicy konferencji GTP będą mogli poznać szeroką paletę usług naszej firmy oferowanych w zakresie lotniczego (ALS), mobilnego (MLS) oraz naziemnego skanowania laserowego (TLS) włącznie z praktyczną możliwością przetestowania narzędzi oprogramowania LP360 (QCoherent) oraz Terrasolid na naszym stoisku. Więcej informacji na stronie internetowej konferencji.

Mateusz Maślanka, Specjalista ds. oprogramowania LiDAR

Jak pobrać dane z LiDARServer?

Mateusz Maślanka, Specjalista ds. oprogramowania LiDAR

Najbliższe wydarzenia

GeoTrener
 

Generowanie produktów pochodnych lotniczego skanowania laserowego w oprogramowaniu LP360(QCoherent)

Czwartek, 11 kwietnia

12:00 – 13:00

Rejestracja na webinarium

Geographic Imager – narzędzie do zarządzania geodanymi w programie Adobe Photoshop

Czwartek, 18 kwietnia

12:00 – 13:00

Rejestracja na webinarium

Zarządzanie przestrzenią miejską – wykorzystanie danych lotniczego skanowania laserowego z projektu ISOK.

Czwartek, 25 kwietnia

12:00 – 13:00

Rejestracja na webinarium

Konferencja GTP

Warszawa

Gmach Główny Politechniki Warszawskiej

23 – 25 maja 2013

Warsztaty z oprogramowaniu LP360
Warsztaty z oprogramowaniu Terrasolid

Rejestracja na konferencję

W następnym numerze

Plebiscyt na miasto 3D
Geoprzestrzenny plik PDF
LP360 dla miast
Majowe webinaria

Odwiedź nas na

 Facebook YouTube

Jeśli nie chcą Państwo otrzymywać informacji o zbliżających się webinariach internetowych lub newslettera prosimy wysłać maila na adres geotrener@progea.pl o treści lub temacie „NIE”.