Webinarium z oprogramowania LP360.

771_logoopn

Zapraszamy wszystkich do uczestnictwa w nieodpłatnych warsztatach, których tematyka będzie obejmowała zagadnienia związane z przetwarzaniem danych pochodzących z lotniczego skanowania laserowego (ang. ALS; Airborne Laser Scanning) w oprogramowaniu LP360 i jego dodatkowych modułach. Warsztaty są powtórzeniem warsztatów które odbyły się w dniu 11 sierpnia.

Webinarium będzie trwać około godziny i odbędzie się we wtorek tj. 30 sierpnia 2011 o godzinie 14:00. Językiem wykładowym jest język angielski.

Jeżeli jesteście Państwo zainteresowani zachęcamy do rejestracji za pomocą poniższego linku:
https://www2.gotomeeting.com/register/197496098

Ponadto firma Qcoherent wychodząc naprzeciw osobą, które nie mogą uczestniczyć w warsztatach popołudniowych, organizuje wieczorne warsztaty o tej samej tematyce 1 września o godzinie 21:00.
Rejestracja z poniższego linku:
https://www2.gotomeeting.com/register/764914682

Szkolenie organizowane jest przez firmę QCoherent, która jest producentem oprogramowania służącego do wizualizacji i przetwarzania danych pochodzących z lotniczego skanowania laserowego (LP360, Classify, Extractor). Oprogramowanie to, dedykowanego jest dla użytkowników GIS pracujących w środowisku oprogramowania firmy Esri. Ponadto firma w swojej ofercie posiada aplikację LiDAR Server, która udostępnia chmury punktów pochodzące z różnych technologii LiDAR (ALS, TLS, MMS i in.) szerokiej rzeszy użytkownikom sieci Internet. Nasza firma od 2011 roku jest wyłącznym dystrybutorem tego oprogramowania w Polsce i w Krajach Nadbałtyckich.

GALERIAWarning: Unknown: write failed: Disk quota exceeded (122) in Unknown on line 0

Warning: Unknown: write failed: Disk quota exceeded (122) in Unknown on line 0

Warning: Unknown: Failed to write session data (files). Please verify that the current setting of session.save_path is correct (/tmp) in Unknown on line 0