Terrasolid nie tylko w Kraju Kwitnącej Wiśni

845_2Firma Terrasoli wraz z firmą MIRUKURU zaprasza na zbliżające się VII Dni Oprogramowania, które odbędą się w dniach 22–25 października w Japonii. Przez 4 dni treningowe uczestnicy będą poznawać moduły TerraScan, TerraMatch, TerraModeler i TerraPhoto – więcej.

W stolicy Finlandii, Helsinkach od 6 do 7 listopada odbywać się będą targi GIS-EXPO, które corocznie odwiedza co najmniej 2000 osób, również tam Terrasolid będzie obecny prezentując najważniejsze rozwiązania swoich inżynierów – więcej.

Dodatkowo w dniach 9 -11 listopada firma Terrasolid będzie prezentowała swój pakiet do przetwarzania danych LiDAR na konferencji Intergeo w Hanowerze – więcej.

Terrasolid zaprasza również na konferencję SPAR Europe odbywającą się w Hadze w dniach 12 do 14 listopada która będzie okazją do wymiany doświadczeń związanych z technologią skaningu laserowego – więcej.

Fińska Firma będzie również obecna na konferencji European LiDAR Mapping Forum (ELMF), gdzie co roku prezentuje się około 60 liderów związanych z branżą skaningu laserowego, geodezji oraz GIS. Z roku na rok konferencja ta przyciąga coraz więcej uczestników i firm, wśród których można wymienić GeoCue oraz QCoherent – więcej.