Klasyfikuj chmurę punktów LiDAR z oprogramowaniem LP360

geotrenerFirma ProGea Consulting zaprasza na kolejne webinarium w języku polskim z zaplanowanego cyklu szkoleń z GEOtrenerm. Najbliższe seminarium będzie dotyczyło klasyfikacji danych pochodzących z lotniczego skanowania laserowego w oprogramowaniu LP360.

W warsztatach poruszymy zagadnienia zawiązane z automatyczną oraz interaktywną klasyfikacją chmury punktów. Ponadto przedstawimy procesy obróbki danych ALS, które powinno się wykonać podczas postprocesingu związanego z klasyfikacją chmury punktów. Dane, które podczas webinarium zostaną sklasyfikowane, wykorzystamy następnym razem do generowania wektorowych i rastrowych produktów pochodnych.

Zachęcamy do wzięcia udziału w darmowym szkoleniu z GEOtrenerem które odbędzie się w czwartek 14 marca o godzinie 12 i będzie trwało około 45 min. Rejestracji można dokonać za pomocą następującego linku:

https://attendee.gotowebinar.com/register/2897584023558486528

Oprogramowania LP360 dostępne jest jako odrębne oprogramowanie i rozszerzenie do oprogramowania ArcMap. Oprogramowanie wyprodukowane przez amerykańską firmę QCohernet, dedykowanego jest dla użytkowników GIS pracujących w środowisku oprogramowania firmy Esri. Ponadto firma w swojej ofercie posiada aplikację LiDAR Server (www.lidarserver.com), która udostępnia chmury punktów pochodzące z różnych technologii LiDAR (ALS, TLS, MMS i in.) szerokiej rzeszy użytkownikom sieci Internet ProGea Consulting od 2011 roku jest wyłącznym dystrybutorem tego oprogramowania w Polsce i w Krajach Nadbałtyckich.