12 Europejskie spotkanie Użytkowników Terrassolid – Faro, Portugalia 2013

865_latarniaSerdecznie zachęcamy Państwa do wzięcia udziału w corocznie organizowanym spotkaniu użytkowników fińskiego oprogramowania Terrasolid, które tym razem odbędzie się w dniach 5-8 luty 2013 w południowej Portugalii.

Szkolenie odbywa się w jednym z najpiękniejszych miejsc w całej Portugalii, wysuniętym na południe malowniczym Faro – stolicy popularnego regionu Algarve. Wspaniałe laguny, wybrzeże z atrakcyjnymi plażami, latarnia stanowiąca symbol miasta i urocza starówka której sercem jest renesansowa katedra z XIII wieczną wieżą to jedne z wielu atrakcji tego regionu.

Podczas warsztatów prowadzonych w Faro zostaną przedstawione nowości wprowadzone przez Producenta do aplikacji: TerraScan, TerraPhoto, TerraMatch, TerraModeler i TerraStereo. Ponadto zapraszamy do uczestnictwa w różnorodnych warsztatach prowadzonych bezpośrednio przez trenerów i programistów Terrasolid, na których nie zabraknie tematów z zakresu skaningu oraz fotogrametrii. Wśród prezentowanych tematów będą m.in.: Terrasolid od podstaw, wyrównywanie danych laserowych, modele miast 3D i ich teksturowanie, detekcja linii energetycznych, aplikacja TerraStereo, nie zabraknie również zagadnień z mobilnego skaningu laserowego.

Więcej informacji o szkoleniu i szczegółowy program możecie Państwo znaleźć tutaj..