Szanowni Państwo,

Ruszają zapisy na wiosenny cykl szkoleń GIS/LiDAR organizowanych przez naszą firmę. W związku z tym przedstawiamy tematykę, terminy oraz ceny nadchodzących kursów.

Zapisy prosimy składać pod adresem mailowym szkolenia@progea.pl.

Pobierz formularz zgłoszeniowy (.docx)

Wszystkie szkolenia odbywają się w siedzibie firmy ProGea Consulting mieszczącej się w Krakowie, przy ulicy Pachońskiego 9.

Do zobaczenia w sali szkoleniowej!

Zespół szkoleniowy ProGea Consulting

---

Zapoznaj się z regulaminem PROMOCJI i skorzystaj nawet z 20% zniżki na szkolenia!

---

14 - 15 kwietnia - Przetwarzanie danych przestrzennych w oprogramowaniu QGIS

Szkolenie z popularnego i bardzo dobrze rozbudowanego oprogramowania GIS typu Open Source. Podczas warsztatu Uczestnicy dowiedzą się, jak za pomocą darmowego oprogramowania wykonywać najczęściej stosowane analizy przestrzenne. Trening dedykowany osobom/instytucjom korzystającym z danych przestrzennych, chcącym wykorzystywać możliwości GIS, bez zakupu oprogramowania komercyjnego.

Pobierz opis szkolenia (.pdf)

Cena szkolenia: 495zł/dzień

---

25 - 27 kwietnia - Przetwarzanie danych LiDAR w aplikacji LP360

Szkolenie „Podstawy przetwarzania danych LiDAR w aplikacji LP360” jest skierowane do osób, zainteresowanych przetwarzaniem chmur punktów za pomocą zaawansowanych narzędzi zaprojektowanych specjalnie do tego celu.

Pobierz opis szkolenia (.pdf)

Cena szkolenia: 895zł/dzień

---

11 - 13 maja - Przetwarzanie danych LiDAR w oprogramowaniu Terrasolid

Szkolenie prezentujące możliwości czterech głównych modułów oprogramowania firmy Terrasolid: TerraScan, TerraModeler, TerraPhoto oraz TerraMatch, będących wysoce profesjonalnym narzędziem do przetwarzania chmur punktów w środowisku Bentley Microstation.

Pobierz opis szkolenia (.pdf)

Cena szkolenia: 895zł/dzień

---

31 maja - 1 czerwca - Przetwarzanie danych przestrzennych w oprogramowaniu ArcGIS

Szkolenie przeznaczone dla osób które chcą rozpocząć pracę z oprogramowaniem pozwalającym przetwarzać dane przestrzenne, a także wzbogacić wiedzę na temat Systemów Informacji Geograficznej (GIS).

2 - 3 czerwca - Wykonywanie analiz przestrzennych z wykorzystaniem rozszerzenia Spatial Analyst

Trening z rozszerzenia Spatial Analyst, to pozycja dla osób zaawansowanych w pracy z oprogramowaniem ArcGIS, a także dla uczestników kursu "Przetwarzanie danych przestrzennych w oprogramowaniu ArcGIS". Podczas szkolenia Kursanci zapoznają się z możliwościami generowania map rastrowych na podstawie danych wektorowych, przeprowadzania analiz statystycznych dla przedstawianych zjawisk czy też automatyzacji procesów z użyciem funkcji ModelBuilder oraz języka Python. Dodatkowo, będzie potrafił dostosowywać dane przestrzenne do swoich potrzeb poprzez generowanie różnorodnych produktów modułu Spatial Analyst czy też wykonywanie analiz wielokryterialnych.

Pobierz opis szkolenia - ArcGIS (.pdf)
Pobierz opis szkolenia - Spatial Analyst (.pdf)

Cena pojedynczego szkolenia: 495zł/dzień
Cena w pakiecie (ArcGIS + Spatial Analyst): 445zł/dzień

---

15 czerwca - Pozyskanie i przetwarzanie chmur punktów naziemnego skanowania laserowego (TLS)

Warsztaty dedykowane dla osób chcących bliżej zapoznać się z nowoczesną dziedziną geodezji, jaką jest naziemne skanowanie laserowe (TLS). Uczestnicy szkolenia poznają, w jaki sposób przebiega proces opracowania danych TLS od momentu ich pozyskania do utworzenia ostatecznego produktu.

16 - 17 czerwca - Podstawy przetwarzania danych LiDAR w oprogramowaniu typu Open Source

Podczas warsztatu skoncentrujemy się na pracy z danymi ALS (lotnicze skanowanie laserowe). Kursanci dowiedzą się, w jaki sposób przetwarzać i wykorzystywać informacje, które zawiera w sobie chmura punktów (produkt skanowania laserowego). Naszym celem jest przekazanie praktycznych umiejętności umożliwiających wykorzystanie pełnego potencjału danych 3D w darmowym oprogramowaniu.

Pobierz opis szkolenia - TLS (.pdf)
Pobierz opis szkolenia - ALS (.pdf)

Cena szkolenia TLS: 895zł/dzień
Cena szkolenia ALS: 895zł/dzień
Cena pakietu (TLS+ALS): 730zł/dzień

---